Kalite Politikamız

Paktermo A.Ş Kalite Politikası

“Paslanmaz Esnek Metal Bağlantı Hortumları” alanında faaliyet gösteren firmamız kuruluşun amaç ve bağlamına uygun ve stratejik yönünü destekleyecek şekilde kalite yönetim sistemini en üst düzeye ulaştırabilmek için aşağıdaki hususlar doğrultusunda politikasını belirlemiştir.

* Önce müşteri memnuniyeti ilkesinden hareketle, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak algılamak,

* Ürünlerimizi istenilen zamanda, kaliteli ve güvenli olarak sunmak,

* Kaliteli ve rekabetçi bir firma olarak yer almak,

* Üretiminde ileri teknolojiyi kullanmak,

* Konusunda uzman teknik kadro ile çalışmak,

* ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi kapsamındaki uygulanabilir olarak belirlenen şartları yerine getirmek ve sistemini sürekli olarak iyileştirmek.

 

Sertifikalarımız

Kalite her zaman önce gelir ilkesi ile faaliyet gösteren PAKTERMO AŞ., Kaliteli üretim ve en iyi hizmet ile müşteri memnuyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Hammadde tedarik aşamasından paketlemeye ve ürünün müşteriye gönderilmesine kadar bütün aşamalar titizlikle yapılmaktadır. Kaliteli ürünün kaliteli hammaddeyle olacağı bilinciyle hareket ederek, kaliteli hammadde kullanımına büyük özen gösterilmektedir.

Bünyemizde bulunan kapsamlı laboratuvarımızda ürünlerimizin ilgili kalite standartına uygunluğu test edilmektedir. Firmamızın kalitesi TÜV SÜD kuruluşundan aldığımız ISO 9001:2015 kalite belgesi ile onaylanmıştır. Tüm ürünlerimiz ilgili standarda göre TSE, BSI, DVGW, CERTIGAZ, GAS.BE kuruluşları tarafından onaylıdır.