Kurumsal

PAKTERMO

1988 yılında kurulmuş olan PAKTEMO AŞ, Bursa Organize Sanayi Bölgesinde yer almaktadır.2002 yılından bu yana çok çeşitli ve farklı uygulama alanlarında kullanılan  paslanmaz esnek metal hortum ve bağlantı elemanları üretimi yapmaktadır. Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip ederek gerçekleştirdiği yeni yatırımlarıyla ürün yelpazesini her geçen gün genişletmekte ve sektördeki öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir.

Üretici bir firma olarak ürünlerimizin tamamı kendi bünyemizde üretilmekte, kullandığımız ileri teknoloji ve uzman teknik kadromuz ile müşterinin her türlü ihtiyacı karşılanabilmektedir.

Tüm ürünlerimiz bünyemizde bulunan kapsamlı laboratuvarımızda test edilmekte ve uluslararası standartlara uygunluğu onaylanmaktadır. Ürünlerimiz Türkiye pazarı dışında 30 farklı ülkeye ihraç edilmektedir.

Güven, hizmet ve kalite ilkeleri ile yola çıkan firmamız %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı prensip edinerek, gelişen teknolojiyi ve değişen ihtiyaçları daha dinamik, daha nitelikli ve daha etkin bir hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir.